Országos szaktanácsadói névjegyzék

A szaktanácsadói névjegyzéket 2015. január 1-jétől az Oktatási Hivatal vezeti a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 61. § (4a) bekezdése alapján. A beállított feltételeknek 4109 szaktanácsadó felelt meg.

Az. A szaktanácsadó neve Lakhely szerinti megye Szakterületek Nyilvánt. szám Aktív
   
1210 Abaffy Lászlóné Fejér Tantárgygondozói szakterületek (Óvodapedagógusi szakterület) SZT 000476 A
62 Ablonczyné Vándor Margit Budapest Pedagógiai mérés-értékelési szakterület, Tantárgygondozói szakterületek (Óvodapedagógusi szakterület) SZT 000181 A
4460 Abonyi Lászlóné Heves Kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése szakterület SZT 003581 A
4501 Ábrahám Andrásné Budapest Intézményfejlesztési szakterület, Tantárgygondozói szakterületek (Testnevelés és sport) SZT 003739 A
1679 Ábrahámné Csákányi Ildikó Somogy Tantárgygondozói szakterületek (Matematika), Intézményfejlesztési szakterület, Pedagógiai mérés-értékelési szakterület SZT 003900 A
4837 Accorsi-Király Szilvia Szabolcs-Szatmár-Bereg Intézményfejlesztési szakterület, Tantárgygondozói szakterületek (Óvodapedagógusi szakterület) SZT 004706 A
5292 Ács Györgyi Zala Tantárgygondozói szakterületek (Tanítói szakterület), Pedagógiai mérés-értékelési szakterület SZT 005185 A
1519 Ács Imre Bács-Kiskun Intézményfejlesztési szakterület SZT 002076 A
2532 Ács Zoltán Budapest Tantárgygondozói szakterületek (Biológia, Egészségtan, Természetismeret) SZT 002324 A
2533 Ács-Kurucz László Zoltán Győr-Moson-Sopron Tantárgygondozói szakterületek (Informatika) SZT 002909 A
609 Acsainé Dávid Ágnes Komárom-Esztergom Pedagógiai mérés-értékelési szakterület, Intézményfejlesztési szakterület, Tantárgygondozói szakterületek (Művészetek) SZT 001559 A
4992 Ácsné Lázár Mária Budapest Tantárgygondozói szakterületek (Idegen nyelv) SZT 003322 A
1873 Ácsné Tóth Beáta Pest Tantárgygondozói szakterületek (Fizika, Természetismeret) SZT 002682 A
1734 Aczél Judit Budapest Tantárgygondozói szakterületek (Matematika) SZT 002699 A
5321 Ádám Ildikó Somogy Tantárgygondozói szakterületek (Alapfokú művészetoktatási szakterület) SZT 005210 A
1888 Ádám Sándorné Heves Tantárgygondozói szakterületek (Fizika, Természetismeret) SZT 001705 A
5245 Ádám Zsuzsanna Rózsa Budapest Halmozottan hátrányos helyzetű gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése szakterület SZT 005138 A
1381 Adamcsik Norbert Békés Tantárgygondozói szakterületek (Matematika) SZT 000342 A
2534 Ádámné Laczkó Melinda Budapest Tantárgygondozói szakterületek (Történelem társadalmi és állampolgári ismeretek, Társadalmi, állampolgári és gazdasági ismeretek, Hon- és népismeret) SZT 003258 A
1823 Áderné Tavaszi Edit Budapest Tantárgygondozói szakterületek (Tanítói szakterület) SZT 001405 A
1047 Adorján Gabriella Pest Intézményfejlesztési szakterület SZT 002674 A
1292 Agárdi Aranka Baranya Tantárgygondozói szakterületek (Történelem társadalmi és állampolgári ismeretek, Társadalmi, állampolgári és gazdasági ismeretek, Hon- és népismeret) SZT 000881 A
2535 Ágics Lászlóné Pest Tantárgygondozói szakterületek (Óvodapedagógusi szakterület), Nemzetiségi szakterület (a nyelv megjelölésével) SZT 002556 A
2536 Ágnecz László Jász-Nagykun-Szolnok Tantárgygondozói szakterületek (Technika, Életvitel és gyakorlat) SZT 004673 A
4553 Ágni Dóra Budapest Tantárgygondozói szakterületek (Tanítói szakterület), Intézményfejlesztési szakterület, Kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése szakterület SZT 003913 A
4186 Ágoston Enikő Budapest Tantárgygondozói szakterületek (Matematika) SZT 001961 A
5259 Ágoston Ildikó Szabolcs-Szatmár-Bereg Tantárgygondozói szakterületek (Alapfokú művészetoktatási szakterület) SZT 005152 A
1096 Ágoston Tibor Pál Bács-Kiskun Intézményfejlesztési szakterület, Pedagógiai mérés-értékelési szakterület SZT 002828 A
1646 Ágoston Tünde Győr-Moson-Sopron Intézményfejlesztési szakterület SZT 003684 A
76 Ágostonné Béres Kornélia Tolna Intézményfejlesztési szakterület SZT 000222 A
5750 Alabér Zoltán Nógrád Tantárgygondozói szakterületek (Fizika, Természetismeret) SZT 005637 A
5749 Alabérné Boda Andrea Nógrád Tantárgygondozói szakterületek (Matematika) SZT 005636 A
1597 Albert Andrea Hajdú-Bihar Tantárgygondozói szakterületek (Matematika) SZT 003113 A
1340 Áldozóné Teveli Margit Baranya Tantárgygondozói szakterületek (Történelem társadalmi és állampolgári ismeretek, Társadalmi, állampolgári és gazdasági ismeretek, Hon- és népismeret) SZT 003679 A
4307 Alekosz Iliász Pest Tantárgygondozói szakterületek (Történelem társadalmi és állampolgári ismeretek, Társadalmi, állampolgári és gazdasági ismeretek, Hon- és népismeret) SZT 003045 A
4584 Alföldiné Hende Márta Jász-Nagykun-Szolnok Kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése szakterület, Tantárgygondozói szakterületek (Óvodapedagógusi szakterület) SZT 003992 A
272 Álich Klára Veszprém Pedagógiai mérés-értékelési szakterület, Kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése szakterület SZT 000688 A
5108 Almainé Szabó Margit Gabriella Jász-Nagykun-Szolnok Tantárgygondozói szakterületek (Művészetek), Kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése szakterület SZT 004830 A
4331 Almási Andrea Zsuzsanna Budapest Tantárgygondozói szakterületek (Idegen nyelv) SZT 003147 A
5063 Almási Zsuzsanna Pest Tantárgygondozói szakterületek (Tanítói szakterület), Intézményfejlesztési szakterület, Pedagógiai mérés-értékelési szakterület SZT 004124 A
1599 Almayné Orosz Henrietta Budapest Tantárgygondozói szakterületek (Óvodapedagógusi szakterület) SZT 003170 A
2537 Álmosné Fehér Marianna Pest Tantárgygondozói szakterületek (Magyar nyelv és irodalom) SZT 004437 A
5588 Ambrus Judit Borsod-Abaúj-Zemplén Tantárgygondozói szakterületek (Kémia, Természetismeret) SZT 005477 A
2538 Ambrus Péterné Somogy Tantárgygondozói szakterületek (Művészetek), Intézményfejlesztési szakterület SZT 000354 A
1726 Amreinné Orbán Gabriella Bács-Kiskun Pedagógiai mérés-értékelési szakterület, Tantárgygondozói szakterületek (Óvodapedagógusi szakterület) SZT 004129 A
1951 Amreinné Pesti Ágnes Baranya Nemzetiségi szakterület (a nyelv megjelölésével) SZT 004635 A
5473 Amriskó Gáborné Borsod-Abaúj-Zemplén Intézményfejlesztési szakterület SZT 005360 A
5091 Áncsánné Balogh Gyöngyi Szabolcs-Szatmár-Bereg Intézményfejlesztési szakterület SZT 004342 A
1831 Andáné Hering Mónika Veszprém Konfliktuskezelési szakterület SZT 002164 A
4600 Anderkó Péter Hajdú-Bihar Intézményfejlesztési szakterület SZT 004045 A